اجاره سالن اجتماعات/ سالن همایش و سمینار

*لطفا توجه داشته باشید که معرفی و اجاره سالن اجتماعات صرفا بعد از عقد قرارداد تشریفات و پذیرایی انجام خواهد شد و تشریفات ردکارپت مسئولیتی در قبال معرفی و کرایه سالن بدون عقد قرارداد تشریفات و پذیرایی نخواهد داشت.

**معرفی و بازدید از سالن های اجتماعات صرفا بعد از پرداخت پیش پرداخت برگزاری مراسم

 

اجاره سالن اجتماعات یکی از راه های نسبتا ارزان تر برای برگزاری جشن عروسی و نامزدی نسبت به اجاره باغ می باشد. سالن های اجتماعات تماما در داخل تهران قرار دارند. و ظرفیت این سالن ها از ۵۰-۱۵۰۰ نفر متغیر میباشد.سالن های اجتماعات به دو دسته عمومی و خصوصی تقسیم بندی میشوند. لطفا توجه داشته باشید که این موسسه سالن را صرفا با خدمات در اختیار مراجعین محترم قرار خواهد داد.

سالن اجتماعات خصوصی ظرفیت پایین تری نسبت به سالن های عمومی داشته و در عین حال محدودیت کمتری شامل آنها میشود. اینگونه سالن ها معمولا در داخل مجتمع های مسکونی برای استفاده اهالی مجتمع و برگزاری میهمانی های خصوصی وجلسات مجتمع ساخته شده اند.ه بعضا به دلایلی امکان اجاره آنها برای افراد غیر از اهالی مجتمع هم فراهم میشود و ظرفیت این سالن های اجتماعات بسته به تعداد واحد های مسکون موجود در مجتمع متغیر است، با بالا رفتن تعداد واحد های مجتمع ظرفیت سالن احتماعات هم افزایش میابد. به همین دلیل و به دلیل تعداد اندک مجتمع های بزرگ در تهران، تعداد سالن های اجتماعات با ظرفیت بالای ۱۰۰-۱۵۰ نفر محدود میباشد. قیمت این سالن ها بسته به ظرفیت و مکان آنها از ۲ میلیون تومان تا ۱۵ میلیون تومان متغیر است.

سالن اجتماعات با ظرفیت های بالا بیشتر در هتل ها و دیگر مکان های عمومی قرار دارند که به همین دلیل محدودیت های زیادی در مورد استفاده از آنها اعمال میشود. موارد استفاده از این سالن ها بیشتر برای اجرای کنسرت (با مجوز از وزارت ارشاد)، برگزاری همایش، برگزاری سمینار، جشن های سالیانه شرکت ها، گردهمایی، برگزاری نمایشگاه و گالری و میهمانی و جشن های از این قبیل مناسب میاشد. قیمت این سالن های احتماعات و کنفرانس از ۳۰۰ تا ۲۰ میلیون تومان بسته به مکان سالن، ظرفیت، دیزاین، امکانات، و کاربری متغیر میباشد.

*لطفا توجه داشته باشید که معرفی و اجاره سالن اجتماعات صرفا بعد از عقد قرارداد تشریفات و پذیرایی انجام خواهد شد و تشریفات ردکارپت مسئولیتی در قبال معرفی و کرایه سالن بدون عقد قرارداد تشریفات و پذیرایی نخواهد داشت.

موارد استفاده از سالن اجتماعات:

کرایه سالن اجتماعات برای تولد

اجاره سالن اجتماعات برای نامزدی

اجاره سالن اجتماعات برای عروسی

اجاره سالن اجتماعات برای جشن و همایش