اجاره باغ عروسی در تهران و حومه

اجاره باغ عروسی در تهران و حومه

تشریفات مجالس و خدمات عروسی ردکارپت با در اختیار داشتن بیش از ۷۰ مورد باغ عروسی در تهران و حومه دارای بزرگترین آرشیو اطلاعات در مورد کرایه باغ و سالن برای برگزاری مراسم عروسی و نامزدی در ایران میباشد. باغ های عروسی ما عمدتا در داخل تهران، گرمدره،جاده شهریار،چیتگر،کرج،محمد شهر،کردان،فیروز بهرام، شرق تهران و… میباشد.ظرفیت باغ عروسی از ۱۰۰  تا ۲۰۰۰ نفر متغیر میباشد.

 هزینه اجاره باغ عروسی بستگی به موارد زیر دارد:

۱)دوری و نزدیکی به تهران

۲)ظرفیت باغ

۳)فضاسازی و دکوراسیون باغ

۴)روز مراسم (اعیاد و آخر هفته ها کرایه باغ ها افزایش میابد

برای مثال اگر قیمت باغ عروسی در تهران (آخر هفته) ۳٫۵ میلیون تومان باشد، باغی با همان کیفیت در کردان کرج ۱٫۵ تا ۲ میلیون تومان است.

همین باغ در روزهای هفته معمولا ۲۰% ارزانتر از آخر هفته ها است.

 

لیستی از باغ های عروسی در تهران و کرج :

خدمات مجالس ردکارپت افتخار همکاری با بیش از ۱۶۰ مورد باغ عروسی، سالن اجتماعات و تالار را جهت برگزاری مراسم های عروسی، نامزدی، عقدکنان و جشن ها و سمینارهای شما عزیزان را داراست، در زیر لیستی از باغ های معروف در تهران و کرج و اطراف تهران به همراه ظرفیت و توضیحی مختصر از آنها را برای شما آورده ایم.

 

باغ عروسی در غرب تهران

باغ دانش (شهرک دانش):

باغ دانش یکی از زیباترین باغ های نزدیک به تهران در منطقه شهرک دانش (غرب تهران) می باشد.

سالن این باغ مجلل ظرفیت حدود ۱۵۰-۳۰۰ نفر و چیدمان بیرون تا نهایتا ۲۰۰ نفر را داراست که رو هم رفته ظرفیت کلی باغ تا ۵۰۰ نفر قابل استفاده می باشد.

از مزایای این باغ عروسی زیبا فضای سبز مهندسی ساز و پر درخت، سالن مجلل و استفاده از تم طلائی در ساخت سالن، امنیت بالا، سالن شام بزرگ همراه با نورپردازی، سفره خانه سنتی مراکشی بسیاز زیبا،  وجود پارکینگ در داخل مجتمع  با ظرفیت بیش از ۱۵۰ ماشین، دارا بودن تلویزیون شهری، ال ای دی کف، نور سالن و بسیاری مزایای دیگر در کنار قیمت مناسب می باشد. تشریفات عروسی ردکارپت افتخار همکاری بیش از ۴ ساله را با باغ فوق داراست، اگر نزدیکی باغ به تهران و و سهولت در رفت و آمد میهمانان برای شما در اولویت است این باغ می تواند گزینه ای مناسب جهت برگزاری مراسم عروسی، نامزدی، عقد کنان و دیگر جشن های شما عزیزان باشد.

 

باغ تالار تاج در گرمدره:

باغ تالار لوکس تاج، باغی بسیار مجلل در محدوده خیابان تاج بخش گرمدره می باشد، اگر نخواهیم بگوییم بهترین باغ عروسی مطمئنا جزو برترین باغ های عروسی در تهران و اطراف تهران می باشد. باین باغ مجلل دارای فضای باز بسیار بزرگ لولکس و مهندسی ساز، عمارتی بسیار مدرن و زیبا و نمایی فوق تصور است، سالنی تزئین شده با گل های مصنوعی و نورپردازی زیبا شما را به راحتی متحیر خواهد کرد.

زیبایی مثال زدنی این باغ جایی را برای فکر کردن باقی نمیگذارد، اگر بودجه شما برای انتخاب باغ مجدودیتی ندارد این باغ انتخاب فوق العاده ای خواهد بود. گنجایش ۲۰۰ تا ۶۰۰ نفر، فضای پارکینگی بسیار بزرگ، فضای باز فوق العاده مثال زدنی، سالن شیک عمارت زیبا و… از نقاط قوت بیشمار این باغ می باشد. اجاره باغ عروسی تاج بسته به فصل از ۱۲ تا ۲۸ میلیون تومان متغیر است.

 

باغ تالار سفید گرمدره:

فضای باز بزرگ، عمارت زیبا و لوکس، سالن شام بسیار بزرگ و قابلیت چیدمان در فضای باز از ویژگی های این باغ می باشد. گنجایش ۳۰۰ نفر در داخل سالن و ۳۰۰ نفر در محوطه باغ فضایی مناسب برای مراسم های با تعداد میهمانان تعداد زیاد می باشد. این باغ تقریبا در انتهای گرمدره واقع شده وشاید کمی نسبت به تهران دور از دسترس باشد، اما مطمئنا با رسیدن به باغ سفید نظر مثبت شما جلب خواهد شد.

زیبایی این باغ و عمارت زیبای سفید خستگی راه را از تن شما بیرون خواهد کرد. البته اجاره این باغ برای مراسم عروسی و نامزدی اصلا ارزان نیست. اجاره باغ عروسی سفید در طول سال و بسته به فصل از ۱۰ تا ۲۶ میلیون تومان متغیر است.

 

باغ سعادت (دانيال) واقع در منطقه سعادتیه گرمدره:

باغ دانیال گرمدره یا همان باغ سعادت گرمدره واقع در منطقه سعادتیه گرمدره یکی از قدیمیترین باغ های مراسم در محدوده گرمدره می باشد، باغ سعادتیه که به تازگی بازسازی شده با ظرفيت ١٥٠ الی ٥٠٠ نفر و گنجايش حدودی پارکینگ ٢٠٠ ماشين در منطقه ای خوش آب و هوا در گرمدره واقع در کیلومتر ۲۲ جاده مخصوص کرج ما بین تهران و کرج می باشد این باغ عروسی مجلل برای برگزاری مراسم عروسی مناسب است همچنین می توان از فضای دلباز و مفرح باغ عروسی استفاده کرد.

سالنی زیبا، مجلل همراه با تراس، سالن شام با سقفی مدرن، کافی شاپ و سفره خانه مدرن و زیبا و دسترسی آسان به اتوبان اصلی از مزایای این باغ می باشد.

 

باغ باران واقع در منطقه گرمدره :

باغ باران واقع در غرب تهران و حد فاصل تهران تا کرج و دسترسی از طریق جاده مخصوص قابل دسترس می باشد. این باغ بزرگ و مجلل با ظرفيت ٢٠٠ الی ٦۵٠ نفر و گنجايش حدود ٢٠٠ جاى پارك ماشين بدون مزاحمت برای خروج و منظم با امنیت کافی در مسیری مناسب جهت برگزاری مراسم جشن و عروسی می باشد .

سیستم تهویه مناسب و بروز و سالن زیبا با سیستم نورپردازی حرفه ای از سقف بلند ۶ متری سالن باران و مدیریتی صحیح باغ عروسی باران را به باغ عروسی ایده آل هر موسسه خدمات مجالس تبدیل کرده و افراد زیادی جهت رزرو این باغ زیبا مراجعه می کنند ، در توصیف این باغ عروسی باید به این نکته اشاره داشت که از چند ماه قبل اقدام کنید. برای رزرو باغ باران گرمدره با شماره ۰۹۱۲۹۴۷۱۴۲۷ تماس بگیرید.

 

باغ تک محمد شهر کرج :

این باغ باظرفیت حدودی ۲۰۰ تا ۳۰۰ میهمان در منطقه محمد شهر کرج در استان البرز قرار دارد و یکی از بهترین باغ ها در محمد شهر کرج است ، پس از رد شدن از چند کوچه باغ زیبا به باغ تک می رسیم که در سمت راست پارکینگ مجهز باغ با نظمی مثال زدنی برای پارک ماشین مهمانان بدون مزاحم قابل رویت است نگهبانی و آسفالت کامل و بزرگی از مشخصات این پارکینگ است ، بطوری که پس از وزود به آن حس خوبی در مهمان ایجاد می نماید.

پس از خروج از درب پارکینگ وارد باغ تک می شویم . باغی زیبا و مشجر که از راهرویی زیبا به سالن آن میرسیم ، قبل از ورود به سالن استخر زیبای باغ تک قابل مشاهده است و فضای اطراف آن برای سفره خانه سنتی یا سفره عقد و چیدمان مبل مناسب می باشد . دارای اتاق عقد اختصاصی و رختکن و … می باشد.

محل سرو شام و میز شام در آنسوی باغ می باشد و دسترسی میهمانان بطور راحت به میز شام مقدر است. اگر بعد مسافت حدود ۴۰ کیلومتری از تهران را در نظر نگیریم به جرات یکی از بهترین باغ ها برای برگزاری عروسی و مراسم باغ تک محمدشهر است . برای اطلاعات بیشتر در رابطه با اجاره باغ عروسی تک و اجرای مراسم در آن با شماره ۰۹۱۲۹۴۷۱۴۲۷می توانید تماس بگیرید.

 

باغ کاخ سفید در محمدشهر کرج:

باغی بزرگ، زیبا با عمارتی بسیار مجلل، فضاسازی مدرن، مهندسی ساز و سرسبز، حوزچه های زیبای آب و امکان چیدمان و انجام مراسم عقدکنان در چمن به همراه سالن بزرگ به همراه تراس و سقفی بلند از مزایای این باغ زیبا می باشد. ظرفیت این باغ برای مراسم های عروسی و نامزدی از ۲۵۰ نفر تا ۷۰۰ نفر مناسب بوده، اگر حاضرید برای داشتن عمارتی زیبا و بزرگ همراه با قیمتی مناسب کمی سختی و دوری باغ را به جان بخرید عمارت کاخ سفید محمد گزینه ای بسیار مناسب می تواند باشد.

برای دیدن نمونه مراسم های انجام شده در این باغ و چک کردن روزهای خالی این باغ با دفتر خدمات مجالس ردکارپت تماس حاصل فرمایید.

۲۲۷۰۲۶۴۷

 

باغ البرز غرب واقع در منطقه گرمدره – باغ کلاسیک :

این باغ با ظرفيت ٤٠٠ نفر و گنجايش حدودی ١٥٠ جاى پارك خودرو در غرب تهران و شهر گرمدره قرار دارد.

 

باغ الماس(٧٧٠) واقع در منطقه گرمدره :

با گنجايش ٢٠٠ الی ٤٥٠ نفر و گنجايش ١٥٠ جاى پارك خودرو

 

باغ پيك واقع در منطقه گرمدره :

با ظرفيت ١٥٠ الی ٣٠٠ نفر و گنجايش حدود ١٠٠ جاى پارك خودرو

 

باغ فرمانيه واقع در محدوده گرمدره :

با ظرفيت ١٥٠ الی ٣٠٠ نفر و گنجايش حدود ١٢٠ جاى پارك خودرو

 

باغ نارسيس واقع در محدوده گرمدره :

با ظرفيت ١٥٠ الی ٣٠٠ نفر وگنجايش حدود ٢٠٠ جاى پارك خودرو

 

باغ بيست واقع در محدوده گرمدره :

با ظرفيت ١٥٠ الی ٣٠٠ نفر وگنجايش حدود ١٠٠ جاى پارك خودرو

 

باغ ارشام واقع در محدوده گرمدره :

با ظرفيت ١٥٠ الی ٣٠٠ نفر وگنجايش حدود ١٠٠ جاى پارك خودرو

 

باغ ٧٧٧ واقع در منطقه گرمدره :

این باغ زیبا با ظرفیت ۲۵۰ الی ۷۵۰ نفر در منطقه گرمدره واقع است. از ویژگی های بارز این باغ می توان به ورودی بسیار زیبا ، سالن شیک و مجهز ، فضایی زیبا و منحصر به فرد برای سفره عقد در فضای باز و در کنار آب ، چایخانه مستقل و مجهز و فضای میز شام مجزا و بزرگ … اشاره کرد.پارکینگ این مجموعه با گنجایش حدود ۲۰۰ خودرو ، بسیار نزدیک به سالن عروسی تعبیه شده است.

باغ پرنيان واقع در محدوده گرمدره :

با ظرفيت ٢٠٠ الی ٤٠٠ نفر وگنجايش حدود ٢٠٠ جاى پارك خودرو

 

باغ والا واقع در محدوده شهريار :

با ظرفيت ٢٠٠ الی ٤٠٠ نفر وگنجايش حدود ٢٠٠ جاى پارك خودرو

 

باغ صدرا واقع در محدوده شهريار :

با ظرفيت ٢٠٠ الی ٤٠٠ نفر وگنجايش حدود ١٥٠ جاى پارك خودرو

 

باغ VIP واقع در محدوده شهريار :

با ظرفيت ٢٠٠ الی ٤٠٠ نفر وگنجايش حدود ١٥٠ جاى پارك خودرو

 

باغ أنيت واقع در محدوده جاجرود :

با ظرفيت ٢٠٠ الی ٣٥٠نفر وگنجايش حدود ٢٠٠ جاى پارك خودرو

 

باغ پيمان واقع در محدوده فيروز بهرام :

با ظرفيت ٢٠٠ الی ٣٥٠نفر وگنجايش حدود ٢٠٠ جاى پارك خودرو

سالن و ویلاهای تهران

ويلاى پاسداران :

ویلا در پاسدارن جهت عروسی با ظرفيت ١٠٠ الی ٢٥٠ نفر بدون فضاى پاركينگ عمارتی زيبا واقع محدوده لواسان با ظرفيت ١٠٠ الی ٢٥٠ نفر.

 

سالن ولنجک : با گنجایش ۲۰۰ نفر

 

سالن تجریش : با گنجایش ۱۰۰ نفر

 

سالن اشرفی : با گنجایش ۱۴۰ نفر

 

سالن انتهای اشرفی : با گنجایش ۳۰۰ نفر

 

ویلای اشرفی : با گنجایش ۲۰۰ نفر

 

ویلای کامرانیه : با گنجایش ۲۰۰ نفر

 

اجاره باغ عروسی شرق تهران :

بیش از ۱۰ مورد با گنجایش ۲۵۰ الی ۶۰۰ نفر

 

اجاره باغ عروسی گرمدره :

بیش از ۳۰ مورد با گنجایش ۱۵۰ الی ۷۵۰ نفر

 

اجاره باغ عروسی شهرک دانش :

۲ مورد با گنجایش ۲۰۰ الی ۳۵۰ نفر

 

اجاره باغ عروسی محمد شهر :

بیش از ۸ مورد با گنجایش ۲۰۰ الی ۵۰۰ نفر

 

خدمات مجالس ردکارپت طرف قرارداد بیش ۱۶۰ باغ سالن اجتماعات و تالار متفاوت در اقساء نقاط تهران

تنوع بسیار زیاد

با توجه به در اختیار داشتن تعداد بسیار بالای باغ،شما میتوانید مناسب ترین گزینه برای محل برگزاری محل مراسم خود را به راحتی انتخواب کنید.

امکانات عالی باغها

باغهای طرف قرارداد با ما از امکانات کامل و  به روز جهت آسایش هر چه بیشتر میهمانان شما برخوردارند و همچنین در خصوص امکانات خاص و اضافی همچون سیستمهای صوتی بسیار قدرتمند یا تلوزیونهای بسیار بزرگ شهری نیز شما را بی نیاز خواهیم کرد.

امنیت بسیار بالا

با توجه به اینکه تیم ردکارپت در مورد امنیت و بدون استرس اجرا شدن مراسمها بسیار حساس میباشد لذا باغهای پیشنهادی ازطرف ما دارای بالاترین درجه امنیت میباشند و آسودگی خیال شما در نتیجه این حساسیت ما تامین خواهد شد.

دیزاین مدرن وبه روز

با توجه به اینکه تیم ما در رابطه با اجرای مراسمهای بین المللی و دیپلماتیک بسیار فعال میباشد در نتیجه از جدیدترین متدها و متریالها برای دیزاین مراسم شما استفاده خواهد شد.

مطالب و مقالات جدید مرتبط با خدمات مجالس

اهمیت روز افزون پذیرایی نمایشگاهی و تشریفات نمایشگاهی

خدمات پذیرایی نمایشگاهی و تشریفات نمایشگاهی ردکارپت

خدمات پذیرایی نمایشگاهی و پکیج های نمایشگاهی خدمات مجالس و تشریفات ردکارپت، مناسب برای پذیرایی از مهمانان غرفه های لوکس، سمینارها، اوپنیگ و افتتاحیه فروشگاه.

نمایشگاه ها و سمینارها موقعیت های مناسبی برای عقد قرارداد با شرکت‌های بزرگ، نشان دادن توانمندی ها و توسعه کسب و کار است و همچنین فرصتی است تا بزرگان صنعت و رقبای تجاری در کنار هم به بحث و تبادل نظر بپردازند.

بیشتر بخوانید

منو سرو اروپایی برای اولین بار در ایران

منو سرو اروپایی برای اولین بار در ایران توسط تشریفات ردکارپت عرضه شده، خدمات مجالس ردکارپت این افتخار را دارد که با برگزاری دوره تخصصی پذیرایی اروپایی در ایران توسط سرآشپز سلطنتی دربار بلژیک جناب آقای فرانسوآ ژوبین علم و دانش این نوع سرو و تخصص لازم را به کشور وارد کرده و از این پس خدمات مجالس ردکارپت آمادگی پذیرایی اروپایی از مجالس فوق لوکس شما عزیزان را خواهد داشت.

بیشتر بخوانید

انتخاب خدمات مجالس و گام به گام برگزاری عروسی

توصیه های خدمات مجالس ردکارپت برای برگزاری هر چه بهتر مراسم عروسی

همواره برگزاری یک مراسم عروسی خوب و رویایی آرزوی تمام عروس خانم هایی است که در طی سالهای دوران قبل از ازدواج به آن می اندیشند و خود را در لباس عروس در عروسی خود کنار همیار و همسر آینده شان تصور میکنند و هزار باید و نباید را در ذهن مرور میکنند و بهترینها را برای میهمانان شب عروسی خود متصور میشوند و این در حالی است که اکثر قریب به اتفاق عروس خانم ها فقط از آنچه که در عروسی های اقوام و فامیل و دوست و آشنا ها دیده اند یک ذهنیت کمرنگ از نحوه مدیریت و برگزاری مراسم عروسی دارند و هرگز تجربع ای در این زمینه نداشته اند زیرا عروسی برای اکثر مردم فقط یک بار اتفاق می افتد.

بیشتر بخوانید

Comments

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *