مقالات و مطالب مرتبط با خدمات مجالس و تشریفات عروسی

مقالات و مطالب مفید در رابطه با تشریفات عروسی و خدمات مجالس عروسی

در این صفحه شما میتوانید به صدها مقاله و مطلب مفید در رابطه با تشریفات عروسی نحوه برگزاری، مدیریت هزینه ها دسترسی داشته باشید.

با خواندن مقالات مرتبط با تشریفات عروسی با دیدی باز و دانش بالا نسبت به انتخاب مجری تشریفات عروسی خود اقدام فرمایید. و از مشکلات احتمالی بعدی در برگزاری مراسم خود جلوگیری فرمایید. افزایش دانش در رابطه با برگزاری مراسم عروسی و نامزدی و انتخاب مجری تشریفات مجالس عروسی صددرصد به تمامی عروس و دامادها کمک خواهد کرد که با هزینه ای پایین تر مراسمی به مراتب با کیفیتی بالاتر و با آرامش بسیار بیشتر برگزار کنند.

افزایش اطلاعات در مورد چگونگی انتخاب باغ و تالار عروسی مناسب جهت برگزاری مراسم عروسی و نامزدی، انتخاب بهترین منوی تشریفات عروسی مناسب با بودجه عروس و داماد و چگونگی کنترل کیفیت خدمات مجالس ارایه شده توسط موسسه خدمات پذیرایی و هزاران مطلب مفید دیگر را در این صفحه پیدا خواهید کرد.لطفا در صورت داشتن زمان کافی حداقل از ۱۰ مورد دفتر خدمات مجالس مختلف وقت مشاوره گرفته و تفاوت های آنها را با یکدیگر برای خود مشخص کرده به صورت یک جدول در آورید.

لطفا در خاطر داشته باشید که صرفا قیمت پایین به منزله بهتر بودن تشریفات مجالس نخواهد بود.

خدمات مجالس و تشریفات عروسی ردکارپت

تشریفات اختصاصی سفارت فرانسه در ایران وطرف قرارداد بیش از ۲۰ برند مطرح جهانی و تنها دارنده گواهی نامه استاندارد اتحادیه اروپا از کشور فرانسه.

سرویس خدمات مشاوره رایگان حضوری و تلفنی آماده سرویس دهی به شما هم میهنان گرامی می باشد.

خدمات مجالس و تشریفات عروسی با کیفیت بین المللی را با ما تجربه کنید.

لطفا جهت استفاده از سرویس مشاوره رایگان خدمات مجالس و تشریفات ردکارپت با شماره

۰۰۹۸۲۱۲۲۷۰۲۶۴۷

و یا شماره موبایل های

۰۹۱۲۹۴۷۱۴۲۷-۰۹۱۲۳۴۷۱۲۸۰

تماس حاصل فرمایید.

برای دیدن نمونه کارهای ما از لینک زیر استفاده کرده و یاز در اینستاگرام از لینک زیر استفاده فرمایید.

https://www.instagram.com/redcarpet_eventplanning/

 

اهمیت روز افزون پذیرایی نمایشگاهی و تشریفات نمایشگاهی

خدمات پذیرایی نمایشگاهی و تشریفات نمایشگاهی ردکارپت

خدمات پذیرایی نمایشگاهی و پکیج های نمایشگاهی خدمات مجالس و تشریفات ردکارپت، مناسب برای پذیرایی از مهمانان غرفه های لوکس، سمینارها، اوپنیگ و افتتاحیه فروشگاه.

نمایشگاه ها و سمینارها موقعیت های مناسبی برای عقد قرارداد با شرکت‌های بزرگ، نشان دادن توانمندی ها و توسعه کسب و کار است و همچنین فرصتی است تا بزرگان صنعت و رقبای تجاری در کنار هم به بحث و تبادل نظر بپردازند.

بیشتر بخوانید

منو سرو اروپایی برای اولین بار در ایران

منو سرو اروپایی برای اولین بار در ایران توسط تشریفات ردکارپت عرضه شده، خدمات مجالس ردکارپت این افتخار را دارد که با برگزاری دوره تخصصی پذیرایی اروپایی در ایران توسط سرآشپز سلطنتی دربار بلژیک جناب آقای فرانسوآ ژوبین علم و دانش این نوع سرو و تخصص لازم را به کشور وارد کرده و از این پس خدمات مجالس ردکارپت آمادگی پذیرایی اروپایی از مجالس فوق لوکس شما عزیزان را خواهد داشت.

بیشتر بخوانید

انتخاب خدمات مجالس و گام به گام برگزاری عروسی

توصیه های خدمات مجالس ردکارپت برای برگزاری هر چه بهتر مراسم عروسی

همواره برگزاری یک مراسم عروسی خوب و رویایی آرزوی تمام عروس خانم هایی است که در طی سالهای دوران قبل از ازدواج به آن می اندیشند و خود را در لباس عروس در عروسی خود کنار همیار و همسر آینده شان تصور میکنند و هزار باید و نباید را در ذهن مرور میکنند و بهترینها را برای میهمانان شب عروسی خود متصور میشوند و این در حالی است که اکثر قریب به اتفاق عروس خانم ها فقط از آنچه که در عروسی های اقوام و فامیل و دوست و آشنا ها دیده اند یک ذهنیت کمرنگ از نحوه مدیریت و برگزاری مراسم عروسی دارند و هرگز تجربع ای در این زمینه نداشته اند زیرا عروسی برای اکثر مردم فقط یک بار اتفاق می افتد.

بیشتر بخوانید

لیست باغ های عروسی در تهران و حومه

لیست باغ های عروسی در تهران و حومه

اجاره باغ عروسی و کرایه سالن برای مراسم بعد از انتخاب موسسه تشریفات شاید مهمترین قدم در راه برگزاری مراسم می باشد. اگر تشریفات طرف قرارداد شما طرف قرارداد با تعداد زیادی باغ عروسی و سالن اجتماعات باشد قطعا در انتخاب مکان عروسی دست بازتری و گزینه های بیشتری خواهید داشت. خدمات ردکارپت افتخار همکاری با بیش از ۱۶۰ مورد باغ و سالن اجتماعات مختلف را داراست و با داشتن آرشیو عکس کامل و نمونه کارهای متفاوت در هر کدام از این باغ ها همراهی مطمئن برای شما خواهد بود.

تشریفات مجالس و خدمات عروسی ردکارپت با در اختیار داشتن بیش از ۱۶۰ مورد باغ در تهران و حومه دارای بزرگترین آرشیو اطلاعات در مورد کرایه باغ و سالن برای برگزاری مراسم عروسی و نامزدی در ایران میباشد. باغ های عروسی ما عمدتا در داخل تهران، گرمدره،جاده شهریار،چیتگر،کرج،محمد شهر،کردان،فیروز بهرام، شرق تهران و… میباشد.ظرفیت باغ ها عروسی از ۱۰۰  تا ۲۰۰۰ نفر متغیر میباشد.

بیشتر بخوانید

خدمات دیپلماتیک

خدمات مجالس دیپلماتیک و تشریفات دیپلماتیک ردکارپت

همه ساله در جشن روز استقلال فرانسه در محل سفارت فرانسه در تهران تشریفات ردکارپت با نشان دادن توانایی خود در پذیرایی و دیزاین در بالاترین کیفیت و سطح پذیرای بیش از ۲۵۰۰ مهمان سفارت بوده که نشان از توانایی بالای شرکت ما در برگزاری مراسم هایی با حجم میهمان بالا می باشد. خدمات مجالس و تشریفات ردکارپت علاوه بر افتخار یدک کشیدن نام تشریفات اختصاصی سفارت فرانسه در ایران همچنین طرف قرارداد سفارت هلند، ایرفرانس، کی ال ام، آرکانسیل، اورآل، رنو، دی اس، گاما، متیسا، گت لینسا پایما، الکتریکای آلمان با بیش از ۷ سال سابقه در برگزاری مجالس، سمینار، اوپنینگ و پذیرایی نمایشگاهی می باشد. آماده خدمت رسانی به تمامی اماکن دیپلماتیک و سفارت ها در تهران و اقسا نقاط کشور می باشد.

بیشتر بخوانید

نکاتی در مورد انتخاب باغ عروسی و اجاره باغ عروسی

اجاره باغ عروسی، نکات ضروری:

از مدت ها قبل از مراسم عروسی دغدغه این شب را دارید ! به شکل و شمایل جشن عروسی می اندیشید ، سرویس جواهرات ، لباسی که به عنوان عروس و داماد بر تن می کنید ، طعم غذایی که به میهمانان ارائه می گردد ، تیم فیلم بردار و موزیک همه و همه قطعا اهمیت زیادی دارند. اما به این نکته توجه فرمایید که همه اینها بایستی در یک محل مناسب گرد هم آیند بنا بر این، محل برگزاری عروسی نقش مهمی در این راستا دارد.

ابتدا بررسی کنید کنید که باغ برای مراسم شما مناسب تر است یا تالار ؟ عوامل متعددی مانند زمان لازم تا روز مراسم ، اعتقادات خانوادگی و مشورت با خانواده عروس و داماد ، بودجه شما ، سلیقه شما و اهمیت نوع چیدمان سالن و اعمال نظرات شما در آن ، دور و نزدیک بودن به محل سکونت یا محلی خاص و بسیاری از عوامل دیگر در انتخاب شما بین باغ ، ویلای شخصی یا تالار عروسی موثر است.
توصیه می کنیم قبل از انتخاب ، به موارد مهم زیر در انتخاب باغ و سالن یا تالار دقت فرمایید.

بیشتر بخوانید

۵۰ راه برای کم کردن هزینه های تشریفات عروسی

۵۰ راه برای کم کردن هزینه های تشریفات عروسی

اگر شما به دنبال یک عروسی رویایی و فراموش نشدنی هستید،اما بودجه شما محدود است،نگران نباشید با مطالعه این مقاله می توانید با هزینه کم تر عروسی خود را مدیریت نمایید.

در روزهایی که اعیاد مذهبی مانند عید غدیر، عید قربان ، ۱۳ رجب ، ۱۷ ربیع الاول است ، تاریخ عروسی خود را انتخاب ننمایید. زیرا در این روزها حتی قیمت گل هم گرون تر از روزهای معمولی هست.اگر میهمان تان در شهر خودتان هستند و از جای دور برای مراسم عروسی شما نمی خواهند بیایند ، می توانید برای صرفه جویی در هزینه ورودی تالار ، مراسم خود را شنبه تا ۴ شنبه که ورودی رایگان یا مبلغ کمتری تا آخر هفته دارد ، برگزار نمایید.

بیشتر بخوانید

عکس

با کلیک بر روی عکسها میتوانید به گالری عکسها به صورت اسلاید دسترسی پیدا کنید.

تشریفات ردکارپت

خدمات مجالس و تشریفات عروسی ردکارپت با بهره مندی از با کیفیت ترین تیم پذیرایی مجالس و حرفه ای ترین تیم آشپزی، کترینگ منحصر به فرد آماده برگزاری جشن ها و مراسم های شما هم میهنان گرامی در داخل و خارج از کشور می باشد. تشریفات مجالس حود را با اطمینان کامل به تشریفات ردکارپت بسپارید و مانند یک مهمان مراسم سلطنتی از میهمانی خود لذت ببرید

بیشتر بخوانید

گل آرایی مراسم عروسی

طراحی با گل هنر استفاده از گیاهان و گل‌ها برای خلق یک ترکیب بندی دلنشین و متعادل است. مدارک پیدایش گیاه‌شناسی به اندازهٔ قدمت فرهنگ و تاریخ مصر باستان است. به طور حرفه‌ای طراحی با گل، باعث به هم پیوستن نظم و هنر و ابزار طراحی با گل می‌شود: خط، فرم، فضا، بافت، رنگ و قاعدهٔ اصلی طراحی با گل: تعادل، تناسب، ریتم، تضاد، هارمونی و اتحاد هستند. دقت در انتخاب گل آرایی مناسب در تشریفات عروسی و خدمات مجالس امری بسیار مهم می باشد.

بیشتر بخوانید