گالری عکس تشریفات عروسی ردکارپت

خدمات مجالس و تشریفات عروسی ردکارپت، برپزارکننده لوکس ترین مراسم های عروسی و نامزدی در تهران با کیفیت و استاندارهای روز اروپا، تشریفات اختصاصی سفارت فرانسه در تهران.

طرف قرارداد بیش از ۱۷۰ باغ عروسی، سالن اجتماعات، تالار عروسی در تهران، گرمدره، کرج، شهریار، باغستان، وردآورد، شهرک دانش، جاجرود، قیروز بهرام، احمدآباد مستوفی، لواسان، کرشت، رودهن، محمدشهر کرج، کردان، چیتگر، ملارد و …

اجاره سالن اجتماعات در بیش از ۱۰ نقطه تهران، ولنجک، زعفرانیه، سعادت آباد، شهرک غرب، اشرفی اصفهانی، هروی، نیاوران، شریعتی، اجاره عمارت دیپلماتیک برای مراسم عروسی و نامزدی در زعفرانیه و جمشیدیه، دو مورد اجاره باغ عروسی در اشرفی اصفهانی.

طرف قرارداد بهترین باغ نزدیک به تهران در شهرک دانش با کیفیت فوق العاده بالا و ظرفیت بیش از ۳۵۰ نفر، دو سالن مجزا و فضایی بسیار سرسبز و زیبا.

معرفی گروه های موزیک با کیفیت بالا و دعوت از خوانندگان مطرح برای اجرا در مراسم های شما. معرفی دی جی و گروه های موسیقی مراسم عروسی با قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالا.

انجام تشریفات عروسی با بهترین کیفیت و رعایت تمامی جزییات، مشاوره رایگان انجام مراسم عروسی و نامزدی، تشریفات نمایشگاهی و خدمات تشریفات دیپلماتیک. مشاوره برگزاری مراسم عروسی.

خدمات مجالس و تشریفات عروسی ردکارپت

ما افتخار داریم با بیش از ۷ سال سابقه در برگزاری مراسم عروسی و کترینگ عروسی و همکاری با معروفترین برندهای ایرانی و خارجی بالاترین سطح رضایتمندی مشتریان را در میام دارا می باشد. خدمات مجالس و تشریفات عروسی ردکارپت استاندارهای اروپا را برای اولین بار در ایران به کار گرفته تا شما عزیزان شاهد زیباترین شب زندگیتان با بالاترین کیفیت باشید.

تفاوت در کیفیت اتفاقی نیست، کیفیت بالا مستلزم داشتن سالها تجربه و تلاش و استفاده از پرسنل با کیفیت و دوره دیده و برگزاری دوره های آموزشی می باشد.

کیفیت ارزان بدست نمی آید و ارزان هم فروخته نمی شود، لطفا در انتخات تشریفات مجالس خود دقت به عمل آورید تشریفات عروسی ارزان تنها از راه کم کردن کیفیت و حذف آپشن ها امکان پذیر است که نهایتا منجر به خراب شدن شبی می شود که باید زیبا ترین شب زندگیان باشد.

منوی اقتصادی منوی اقتصادی منوی اقتصادی خدمات مجالس ردکارپت مناسب جهت برگزاری مراسم های نامزدی، عقدکنان و عروسی های با بودجه اقتصادی
منوی لوکس منوی لوکس منوی لوکس خدمات مجالس و تشریفات عروسی ردکارپت مناسب جهت برگزاری مراسم های عروسی متفاوت و در عین حال مقرون به صرفه
خدمات مجالس ردکارپت منوی سوپر لوکس خدمات مجالس ردکارپت منوی سوپر لوکس منوی سوپر لوکس خدمات مجالس و تشریفات ردکارپت مناسب برای عروسی های با بودجه بالای 250 هزار تومان برای هر نفر و زوج هایی که می خواهند مراسمی خاص با متنوع ترین چیدمان و تنوع غذایی بالا به همراه سرو بیش از 10 مدل فینگرفود به صورت لاکچری در مراسم خود داشته باشند.
منوی رویال منوی رویال منوی رویال خدمات عروسی، حداقل پکبج کامل به همراه چیدمان کامل فرانسوی می باشد و حداقل قیمت 350 هزار تومان به ازای هر نفر گلآرایی لاکچری ارکیده، دکوراسیون فرانسوی، تنوع 25 مدل غذای ایرانی، عربی، آسیایی، و اروپایی به همراه سرو 15 مدل فینگرفود به صورت لاکچری از مزایای این پکیج می باشد.
منوی سوپر رویال منوی سوپر رویال منوی سوپر رویال تشریفات ردکارپت مناسب جهت برگزاری هزچه لاکچری تر مراسم عروسی و نامزدی شما
تشریفات تولد و تم تولد تشریفات تولد و تم تولد طراحی و اجرای انواع تم تولد کودک و بزرگسال، تشریفات تولد کودک و بزرگسال. برنامه ریزی و اجرای سوپرایز پارتی جدیدترین دیزاین های جشن های خاص (هالویین، ایستر، ولنتاین، کریسمس و سال نو) مجری های صدا و سیما، عروسک گردان، مربی کودک، نقاشی صورت، بابا نوئل، فرشته و سیندرلا، گروه های نمایشی و دیگر خدمات تولد در تشریفات و خدمات مجالس ردکارپت
تشریفات دیپلماتیک تشریفات دیپلماتیک دیزاین، آماده سازی و پذیرایی در اماکن دیپلماتیک نیازمند دانش و تجربه ای متفاوت می باشد. خدمات محالس ردکارپت با بیش از 7 سال سابقه و به عنوان تشریفات اختصاصی سفارت فرانسه در ایران آماده همکاری با تمامی اماکن دیپلماتیک و سفارت ها می باشد.
تشریفات نمایشگاهی تشریفات نمایشگاهی پکیج های نمایشگاهی خدمات مجالس و تشریفات ردکارپت مناسب جهت پذیرایی از میهمانان غرفه های لوکس، اوپنینگ و سمینارها