پذیرایی نمایشگاهی

پذیرایی نمایشگاهی و تشریفات نمایشگاهی ردکارپت

پذیرایی نمایشگاهی و پکیج های نمایشگاهی خدمات مجالس و تشریفات ردکارپت، مناسب برای پذیرایی از مهمانان غرفه های لوکس، سمینارها، اوپنیگ و افتتاحیه فروشگاه.

نمایشگاه ها و سمینارها موقعیت های مناسبی برای عقد قرارداد با شرکت‌های بزرگ، نشان دادن توانمندی ها و توسعه کسب و کار است و همچنین فرصتی است تا بزرگان صنعت و رقبای تجاری در کنار هم به بحث و تبادل نظر بپردازند.

مدیران باسابقه، خوب می دانند که برخورد اول چقدر مهم و حیاتی است. شما برای برخورد اول با بزرگان صنعتی که در آن مشغول هستید چه تمحیدی اندیشیدید؟ مطمئنا در محیط نمایشگاهی و نمایشگاهایی مانند نمایشگاه دائمی بین المللی تهران به علت فواصل زیاد و دسترسی سخت به فروشگاه ها جهت رفع عطش و خرید مواد خوراکی هرگونه پذیرایی از میهمانان غرفه ها با استقبال چشمگیری مواجه خواهد شد.

در فرهنگ باستانی ما پذیرایی از میهمان بسیار حائز اهمیت است، و از دیرباز ایرانیان میهمان را بسیار عزیز می شمردند، ایرانیان نیز در مقابل کسانی که از آنها پذیرایی مناسبی انجام دهند بسیار متواضع تر هستند و این امر در معاملات تجاری بسیار کمک بزرگی برای جلسات و ملاقات های کوتاه و مهم نمایشگاهی خواهد داشت.

یک مدیر با سابقه و باهوش مطمئنا از یک پذیرایی نمایشگاهی لوکس و بهره بردن از تشریفات نمایشگاهی با کیفیت به عنوان سلاحی برای از بین بردن یخ ملاقات های اولیه و نفوذ در لایه های دفاعی مشتریان و مدیران شرکت های مشتری استفاده خواهد کرد.

پذیرایی نمایشگاهی با کیفیت و خاص شمارا تا مدت ها در یاد شرکت و نماینده های مراجعه کننده به آن خواهید ماند، و در میان صدها شرکت کننده دیگر قطعا تاثیری دوچندان بر مشتریان خود خواهید گذاشت.

پذیرایی نمایشگاهی و تشریفات نمایشگاهی ردکارپت

پذیرایی درست از یک مهمان که قصد عقد قرارداد یا تفاهمنامه را دارد می‌تواند در تصمیمات آینده وی تاثیر مستقیم داشته باشد.

تشریفات نمایشگاهی ردکارپت با کیفیت بین المللی و سابقه طولانی غرفه شما را متفاوت تر از تمامی غرفه های نمایشگاه و درخشان تر ظاهر خواهد کرد.

پذیرایی نمایشگاهی تخصصی است که میتواند شرکت یک کمپانی را در نمایشگاه از یک غرفه ساده به کاری موفق و سود آور تبدیل کند.

پرسنل دوره دیده تشریفات نمایشگاهی ردکارپت با لباس فرم و مسلط به زبان های انگلیسی، آلمانی و فرانسه آماده پذیرایی با کیفیتی بین المللی در غرفه شرکت شما بدون نگرانی در مورد اندازه و متراژ می باشند.

کترینگ نمایشگاهی ردکارپت با قابلیت سرو بیش از ۱۵۰ مورد فینگر فود و غذای لقمه و طعمی دوست داشتنی سطحی دیگر از پذیرایی نمایشگاهی را در اختیار شما خواهد گذاشت.

تشریفات نمایشگاهی ردکارپت با قابلیت سرو انواع غذاهای ایرانی و فرنگی همچنین آماده است در زمان ناهار از پرسنل شما پذیرایی کرده و غرفه شما را به رستورانی کوچک برای پرسنل و میهمانان شما تبدیل کند.

پذیرایی نمایشگاهی ردکارپت با استفاده از انواع نوشیدنی های سرد و گرم با کیفیت فوق العاده بالا از جمله انواع اسموتی، آبمیوه طبیعی، موکتل میوه، انواع قهوه، دمنوش و چای های گیاهی و غیره.

لیست خدمات پذیرایی نمایشگاهی ردکارپت به شرح زیر است:

 1. پرسنل دوره دیده چند زبانه
 2. پذیرایی انواع نوشیدنی گرم و سرد
 3. پذیرایی انواع فینگرفود و کاناپه
 4. گلارایی و نورپردازی غرفه های نمایشگاهی
 5. ساخت و تجهیز غرفه های نمایشگاهی
 6. اجاره ظروف و لوازم مورد نیاز غرفه های نمایشگاهی با قیمت نازل
 7. برنامه ریزی و طراحی استراتژی حضور در نمایشگاه های ایرانی و خارجی
 8. فیلمبرداری و عکاسی از غرفه های نمایشگاهی
 9. هدایای تبلیغاتی
 10. سمپلینگ و پروموشن
 11. تبلیغات محیطی و محاطی
 12. فینگرفود
 13. ارسال پرسنل بازاریاب
 14. خدمات غرفه آرایی

خدمات نمایشگاهی ردکارپت و پذیرایی نمایشگاهی ردکارپت با بیش از ۷ سال سابقه و حضور در مطرح ترین نمایشگاه های داخلی و خارجی و سابقه چندین ساله در پذیرایی نمایشگاهی ایرانی و خارجی و همکاری با برندهای مطرح دنیا آماده همکاری با شما مدیران محترم در برگزاری هرچه با شکوه تر نمایشگاه ها و حضور پر رنگ شما در نمایشگاه های بین المللی و داخلی خواهد بود.

پذیرایی نمایشگاهی تخصص ماست.

موسسه پذیرایی نمایشگاهی ردکارپت طرف قرارداد بیش از ۲۰ شرکت مطرح داخلی و خارجی متخصص در پذیرایی نمایشگاهی و کترینگ نمایشگاهی، طرف قرارداد سازمان نمایشگاه های بین المللی تهران.

منوی لوکس منوی لوکس منوی لوکس خدمات مجالس و تشریفات عروسی ردکارپت مناسب جهت برگزاری مراسم های عروسی متفاوت و در عین حال مقرون به صرفه
خدمات مجالس ردکارپت منوی سوپر لوکس خدمات مجالس ردکارپت منوی سوپر لوکس منوی سوپر لوکس خدمات مجالس و تشریفات ردکارپت مناسب برای عروسی های با بودجه بالای 250 هزار تومان برای هر نفر و زوج هایی که می خواهند مراسمی خاص با متنوع ترین چیدمان و تنوع غذایی بالا به همراه سرو بیش از 10 مدل فینگرفود به صورت لاکچری در مراسم خود داشته باشند.
تشریفات نمایشگاهی تشریفات نمایشگاهی پکیج های نمایشگاهی خدمات مجالس و تشریفات ردکارپت مناسب جهت پذیرایی از میهمانان غرفه های لوکس، اوپنینگ و سمینارها
تشریفات دیپلماتیک تشریفات دیپلماتیک دیزاین، آماده سازی و پذیرایی در اماکن دیپلماتیک نیازمند دانش و تجربه ای متفاوت می باشد. خدمات محالس ردکارپت با بیش از 7 سال سابقه و به عنوان تشریفات اختصاصی سفارت فرانسه در ایران آماده همکاری با تمامی اماکن دیپلماتیک و سفارت ها می باشد.
منوی سوپر رویال منوی سوپر رویال منوی سوپر رویال تشریفات ردکارپت مناسب جهت برگزاری هزچه لاکچری تر مراسم عروسی و نامزدی شما
تشریفات تولد و تم تولد تشریفات تولد و تم تولد طراحی و اجرای انواع تم تولد کودک و بزرگسال، تشریفات تولد کودک و بزرگسال. برنامه ریزی و اجرای سوپرایز پارتی جدیدترین دیزاین های جشن های خاص (هالویین، ایستر، ولنتاین، کریسمس و سال نو) مجری های صدا و سیما، عروسک گردان، مربی کودک، نقاشی صورت، بابا نوئل، فرشته و سیندرلا، گروه های نمایشی و دیگر خدمات تولد در تشریفات و خدمات مجالس ردکارپت
منوی رویال منوی رویال منوی رویال خدمات عروسی، حداقل پکبج کامل به همراه چیدمان کامل فرانسوی می باشد و حداقل قیمت 350 هزار تومان به ازای هر نفر گلآرایی لاکچری ارکیده، دکوراسیون فرانسوی، تنوع 25 مدل غذای ایرانی، عربی، آسیایی، و اروپایی به همراه سرو 15 مدل فینگرفود به صورت لاکچری از مزایای این پکیج می باشد.
منوی اقتصادی منوی اقتصادی منوی اقتصادی خدمات مجالس ردکارپت مناسب جهت برگزاری مراسم های نامزدی، عقدکنان و عروسی های با بودجه اقتصادی