خدمات نمایشگاهی و تشریفات

خدمات نمایشگاهی ردکارپت: نمایشگاه ها یکی از بهترین مکانها و موقعیتها برای توسعه هر کسب و کاری میباشند و با توجه به حظور بسیاری از تولید کنندگان ،مدیران عامل شرکتها،سرمایه گذاران خارجی و ایرانی اهمیت جذب مخاطب و پذیرایی در خور شان آنها نمود بیشتری پیدا میکند.در صورت حظور یک مهمان مهم و مدیر شرکتی بزرگ که قصد ارتباط برقرار کردن با آن را دارید به غرفه شما سر زد باید بتوان با بهترین و سریعترین راه از ایشان پذیرایی کرد . همواره پذیرائی از یک مهمان ویژه در غرفه‌ ها که ممکن است هزاران نفر دیگر نیز به آن سر بزنند کار سختی است و نیاز به هماهنگی‌های پیش از شروع نمایشگاه دارد.

تیم ردکارپت با در اختیار داشتن تمامی امکانات لازم اعم از دستگاه ها و ماشین آلات مرتبط با پذیرایی و همچنین پرسنل خبره و کار آزموده آماده همکاری با کلیه شرکتها و موسسات خارجی و داخلی میباشد.

تنوع خدمات

 خدمات نمایشگاهی ما می تواند شامل ارائه یک مهماندار ساده تا ارائه کلیه مراحل پذیرائی از مهمانان شما با پیشرفته ترین و بهترین دستگاههای صنعتی در محل غرفه شما صورت گیرد.

استفاده از دستگاههای قهوه ساز و اسپرسو ساز ، ارائه انواع نوشیدنی بر اساس مقتضیات فصل شامل چای و انواع دمنوش گیاهی ، انواع شربت ، بستنی ، قهوه ، نسکافه ، اسپرسو ، هات چاکلت و … باشد. ارائه کلیه ظروف تشریفاتی در انواع دائمی یا یکبار مصرف از تعهدات ما به مشتریان غرفه می باشد.

لیست خدمات نمایشگاهی ردکارپت به شرح زیر است:

 1. پرسنل دوره دیده چند زبانه
 2. پذیرایی انواع نوشیدنی گرم و سرد
 3. پذیرایی انواع فینگرفود و کاناپه
 4. گلارایی و نورپردازی غرفه های نمایشگاهی
 5. ساخت و تجهیز غرفه های نمایشگاهی
 6. اجاره ظروف و لوازم مورد نیاز غرفه های نمایشگاهی با قیمت نازل
 7. برنامه ریزی و طراحی استراتژی حضور در نمایشگاه های ایرانی و خارجی
 8. فیلمبرداری و عکاسی از غرفه های نمایشگاهی
 9. هدایای تبلیغاتی
 10. سمپلینگ و پروموشن
 11. تبلیغات محیطی و محاطی
 12. فینگرفود
 13. ارسال پرسنل بازاریاب
 14. خدمات غرفه آرایی

خدمات نمایشگاهی ردکارپت و پذیرایی نمایشگاهی ردکارپت با بیش از ۷ سال سابقه و حضور در مطرح ترین نمایشگاه های داخلی و خارجی و سابقه چندین ساله در پذیرایی نمایشگاهی ایرانی و خارجی و همکاری با برندهای مطرح دنیا آماده همکاری با شما مدیران محترم در برگزاری هرچه با شکوه تر نمایشگاه ها و حضور پر رنگ شما در نمایشگاه های بین المللی و داخلی خواهد بود.