اهمیت روز افزون پذیرایی نمایشگاهی و تشریفات نمایشگاهی

خدمات پذیرایی نمایشگاهی و تشریفات نمایشگاهی ردکارپت

خدمات پذیرایی نمایشگاهی و پکیج های نمایشگاهی خدمات مجالس و تشریفات ردکارپت، مناسب برای پذیرایی از مهمانان غرفه های لوکس، سمینارها، اوپنیگ و افتتاحیه فروشگاه.

نمایشگاه ها و سمینارها موقعیت های مناسبی برای عقد قرارداد با شرکت‌های بزرگ، نشان دادن توانمندی ها و توسعه کسب و کار است و همچنین فرصتی است تا بزرگان صنعت و رقبای تجاری در کنار هم به بحث و تبادل نظر بپردازند.

بیشتر بخوانید

انتخاب خدمات مجالس و گام به گام برگزاری عروسی

توصیه های خدمات مجالس ردکارپت برای برگزاری هر چه بهتر مراسم عروسی

همواره برگزاری یک مراسم عروسی خوب و رویایی آرزوی تمام عروس خانم هایی است که در طی سالهای دوران قبل از ازدواج به آن می اندیشند و خود را در لباس عروس در عروسی خود کنار همیار و همسر آینده شان تصور میکنند و هزار باید و نباید را در ذهن مرور میکنند و بهترینها را برای میهمانان شب عروسی خود متصور میشوند و این در حالی است که اکثر قریب به اتفاق عروس خانم ها فقط از آنچه که در عروسی های اقوام و فامیل و دوست و آشنا ها دیده اند یک ذهنیت کمرنگ از نحوه مدیریت و برگزاری مراسم عروسی دارند و هرگز تجربع ای در این زمینه نداشته اند زیرا عروسی برای اکثر مردم فقط یک بار اتفاق می افتد.

بیشتر بخوانید

لیست باغ های عروسی در تهران و حومه

لیست باغ های عروسی در تهران و حومه

اجاره باغ عروسی و کرایه سالن برای مراسم بعد از انتخاب موسسه تشریفات شاید مهمترین قدم در راه برگزاری مراسم می باشد. اگر تشریفات طرف قرارداد شما طرف قرارداد با تعداد زیادی باغ عروسی و سالن اجتماعات باشد قطعا در انتخاب مکان عروسی دست بازتری و گزینه های بیشتری خواهید داشت. خدمات ردکارپت افتخار همکاری با بیش از ۱۶۰ مورد باغ و سالن اجتماعات مختلف را داراست و با داشتن آرشیو عکس کامل و نمونه کارهای متفاوت در هر کدام از این باغ ها همراهی مطمئن برای شما خواهد بود.

تشریفات مجالس و خدمات عروسی ردکارپت با در اختیار داشتن بیش از ۱۶۰ مورد باغ در تهران و حومه دارای بزرگترین آرشیو اطلاعات در مورد کرایه باغ و سالن برای برگزاری مراسم عروسی و نامزدی در ایران میباشد. باغ های عروسی ما عمدتا در داخل تهران، گرمدره،جاده شهریار،چیتگر،کرج،محمد شهر،کردان،فیروز بهرام، شرق تهران و… میباشد.ظرفیت باغ ها عروسی از ۱۰۰  تا ۲۰۰۰ نفر متغیر میباشد.

بیشتر بخوانید

خدمات دیپلماتیک

خدمات مجالس دیپلماتیک و تشریفات دیپلماتیک ردکارپت

همه ساله در جشن روز استقلال فرانسه در محل سفارت فرانسه در تهران تشریفات ردکارپت با نشان دادن توانایی خود در پذیرایی و دیزاین در بالاترین کیفیت و سطح پذیرای بیش از ۲۵۰۰ مهمان سفارت بوده که نشان از توانایی بالای شرکت ما در برگزاری مراسم هایی با حجم میهمان بالا می باشد. خدمات مجالس و تشریفات ردکارپت علاوه بر افتخار یدک کشیدن نام تشریفات اختصاصی سفارت فرانسه در ایران همچنین طرف قرارداد سفارت هلند، ایرفرانس، کی ال ام، آرکانسیل، اورآل، رنو، دی اس، گاما، متیسا، گت لینسا پایما، الکتریکای آلمان با بیش از ۷ سال سابقه در برگزاری مجالس، سمینار، اوپنینگ و پذیرایی نمایشگاهی می باشد. آماده خدمت رسانی به تمامی اماکن دیپلماتیک و سفارت ها در تهران و اقسا نقاط کشور می باشد.

بیشتر بخوانید

نکاتی در مورد انتخاب باغ عروسی و اجاره باغ عروسی

اجاره باغ عروسی، نکات ضروری:

از مدت ها قبل از مراسم عروسی دغدغه این شب را دارید ! به شکل و شمایل جشن عروسی می اندیشید ، سرویس جواهرات ، لباسی که به عنوان عروس و داماد بر تن می کنید ، طعم غذایی که به میهمانان ارائه می گردد ، تیم فیلم بردار و موزیک همه و همه قطعا اهمیت زیادی دارند. اما به این نکته توجه فرمایید که همه اینها بایستی در یک محل مناسب گرد هم آیند بنا بر این، محل برگزاری عروسی نقش مهمی در این راستا دارد.

ابتدا بررسی کنید کنید که باغ برای مراسم شما مناسب تر است یا تالار ؟ عوامل متعددی مانند زمان لازم تا روز مراسم ، اعتقادات خانوادگی و مشورت با خانواده عروس و داماد ، بودجه شما ، سلیقه شما و اهمیت نوع چیدمان سالن و اعمال نظرات شما در آن ، دور و نزدیک بودن به محل سکونت یا محلی خاص و بسیاری از عوامل دیگر در انتخاب شما بین باغ ، ویلای شخصی یا تالار عروسی موثر است.
توصیه می کنیم قبل از انتخاب ، به موارد مهم زیر در انتخاب باغ و سالن یا تالار دقت فرمایید.

بیشتر بخوانید

۵۰ راه برای کم کردن هزینه های تشریفات عروسی

۵۰ راه برای کم کردن هزینه های تشریفات عروسی

اگر شما به دنبال یک عروسی رویایی و فراموش نشدنی هستید،اما بودجه شما محدود است،نگران نباشید با مطالعه این مقاله می توانید با هزینه کم تر عروسی خود را مدیریت نمایید.

در روزهایی که اعیاد مذهبی مانند عید غدیر، عید قربان ، ۱۳ رجب ، ۱۷ ربیع الاول است ، تاریخ عروسی خود را انتخاب ننمایید. زیرا در این روزها حتی قیمت گل هم گرون تر از روزهای معمولی هست.اگر میهمان تان در شهر خودتان هستند و از جای دور برای مراسم عروسی شما نمی خواهند بیایند ، می توانید برای صرفه جویی در هزینه ورودی تالار ، مراسم خود را شنبه تا ۴ شنبه که ورودی رایگان یا مبلغ کمتری تا آخر هفته دارد ، برگزار نمایید.

بیشتر بخوانید

عکس

با کلیک بر روی عکسها میتوانید به گالری عکسها به صورت اسلاید دسترسی پیدا کنید.

تشریفات ردکارپت

خدمات مجالس و تشریفات عروسی ردکارپت با بهره مندی از با کیفیت ترین تیم پذیرایی مجالس و حرفه ای ترین تیم آشپزی، کترینگ منحصر به فرد آماده برگزاری جشن ها و مراسم های شما هم میهنان گرامی در داخل و خارج از کشور می باشد. تشریفات مجالس حود را با اطمینان کامل به تشریفات ردکارپت بسپارید و مانند یک مهمان مراسم سلطنتی از میهمانی خود لذت ببرید

بیشتر بخوانید

گل آرایی مراسم عروسی

طراحی با گل هنر استفاده از گیاهان و گل‌ها برای خلق یک ترکیب بندی دلنشین و متعادل است. مدارک پیدایش گیاه‌شناسی به اندازهٔ قدمت فرهنگ و تاریخ مصر باستان است. به طور حرفه‌ای طراحی با گل، باعث به هم پیوستن نظم و هنر و ابزار طراحی با گل می‌شود: خط، فرم، فضا، بافت، رنگ و قاعدهٔ اصلی طراحی با گل: تعادل، تناسب، ریتم، تضاد، هارمونی و اتحاد هستند. دقت در انتخاب گل آرایی مناسب در تشریفات عروسی و خدمات مجالس امری بسیار مهم می باشد.

بیشتر بخوانید

انتخاب موسسه تشریفات مجالس و خدمات عروسی

یکی از مهمترین موارد به منظور برگزاری مراسم عروسی بدون دغدغه و استرس ، که شما هم حتما با این مورد موافق می باشید، انتخاب یک موسسه تشریفات و خدمات مجالس به منظور برگزاری مراسم شما می باشد. حالا چه مواردی در انتخاب این موسسه به ما یاری می دهد ، مهمترین این موارد به قرار ذیل است :

بودجه و مبلغ در نظرگرفته شده برای مراسم عروسی از سوی شما ، مهمترین آیتم در انتخاب موسسه تشریفات و خدمات مجالس به شمار می آید. بدین ترتیب از بین لیست موسسه های تشریفات و خدمات مجالس ، تعدادی حذف و تعدادی متناسب با بودجه شما انتخاب می شوند.

بیشتر بخوانید